Sigortacılık Haberleri


Sigortacılığın Geleceği Ne Olacak
5.05.2023 16:38

Sigortacılıkta yeni dönem nasıl olacak? Acenteler Yap - İptal Poliçelerini nasıl yapacak? Komisyon Alınacak mı?
DETAY
Trafik Sigortası Tarifelerinde Yapılan Değişiklik
4.04.2023 09:48

Trafik sigortası tarife Yönetmeliğinde yapılan bugünkü değişiklik ile Yeni Zam ve İndirim Oranları ve şirketlerin bunu nasıl uygulayabilecekleri belirlendi.
DETAY
Taşımacılık Poliçelerinde Yetki Belgesi Kodları ve Türleri
15.03.2023 09:42

Koltuk ferdi kaza poliçelerinde ihtiyacınız olan kodlar - Yetki Belgeleri - Yolcu Taşımacılığı Yetki Belgesi Türleri
DETAY
DASK hakkında bilinmesi gerekenler
10.03.2023 16:56

DASK hakkında bilinmesi gerekenler!
DETAY
Sigorta Şirketlerinde İade Olmayan Paralar
9.03.2023 16:47

Sigorta şirketlerinde iptal edilen veya hasar dosyalarından oluşan poliçe alacaklarınız olduğunu biliyor musunuz? Peki bu alacaklar nerede? Nasıl Alabilirsiniz?
DETAY
Depremde Hasar Gören Araçlara Ne Olacak
25.02.2023 20:47

Depremde hasar gören arabalar ne olacak? Kasko Değer Kayıplarını ve Hasarları ödeyecek mi? Deprem sigortası neleri kapsıyor?
DETAY
Sigortacıları ve 25 milyon araç sahibini ilgilendiren trafik sigortası kararı
30.01.2023 13:19

SEDDK’dan Sigortacıları ve 25 milyon araç sahibini ilgilendiren trafik sigortası kararı
DETAY
SİGORTA EKSPERLİĞİ KURSUNA İLİŞKİN DUYURU YAYIMLANDI
27.01.2023 10:26

Türkiye çapında belirlenen sigorta eksperi ihtiyacının karşılanması amacıyla, 2023 yılı içerisinde sigorta eksperliği kursu açılacaktır.
DETAY
DEVLET DESTEKLİ TİCARİ ALACAK SİGORTASI SİSTEMİNİN TARİFE VE TALİMATLARI İLE ÇALIŞMA USUL VE ESASLARINA DAİR TEBLİĞ
13.01.2023 09:22

DEVLET DESTEKLİ TİCARİ ALACAK SİGORTASI SİSTEMİNİN TARİFE VE TALİMATLARI İLE ÇALIŞMA USUL VE ESASLARINA DAİR TEBLİĞ
DETAY
DEVLET DESTEKLİ TİCARİ ALACAK SİGORTASI TEBLİĞ
9.01.2023 13:12

Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Sisteminin Tarife ve Talimatları ile Çalışma Usul ve Esaslarına Dair Tebliğ yayımlanmıştır.
DETAY
Trafik Sigortasını Hangi Şirketler Kesiyor
5.01.2023 13:06

Son günlerde yaşanan trafik sigorta poliçesi sorunu tüm sektörün mü yoksa sadece belirli şirketlerin mi problemi? Hangi Şirketler Trafik Sigortası Tanzim ediyor?
DETAY
Pay Sigorta İletişim
5.01.2023 12:55

Sigortacılık Sektörünün Yeni ve Dinamik Şirketi, Pay Sigorta Hakkında Tüm Bilgiler, İnternet sitesi ve İletişim Bilgileri
DETAY

Sigortacılık Sektör Haberleri

Sadece Sizi İlgilendiren Konularda, sadece ihtiyacınız kadar ve sadece size özel bilgilendirme haberleri bu sayfada...

Alıntı

Haberler


Sigortacılığın Geleceği Ne OlacakTrafik Sigortası Tarifelerinde Yapılan DeğişiklikTaşımacılık Poliçelerinde Yetki Belgesi Kodları ve TürleriDASK hakkında bilinmesi gerekenlerSigorta Şirketlerinde İade Olmayan Paralar Depremde Hasar Gören Araçlara Ne OlacakSigortacıları ve 25 milyon araç sahibini ilgilendiren trafik sigortası kararıSİGORTA EKSPERLİĞİ KURSUNA İLİŞKİN DUYURU YAYIMLANDIDEVLET DESTEKLİ TİCARİ ALACAK SİGORTASI SİSTEMİNİN TARİFE VE TALİMATLARI İLE ÇALIŞMA USUL VE ESASLARINA DAİR TEBLİĞDEVLET DESTEKLİ TİCARİ ALACAK SİGORTASI TEBLİĞTrafik Sigortasını Hangi Şirketler KesiyorPay Sigorta İletişimİhtiyari Deprem ve Yanardağ Püskürmesi Teminatına İlişkin Tarife ve TalimatUcuz Kasko Yaptırmanın Formülü2023 yılı Segem Sınav TakvimiZorunlu Deprem Sigortası Tarife ve Talimat DeğişikliğiSigortacılık Verilerinde Yeni DönemGenerali Sigorta Trafik Lisansını Askıya AldıAdana'da "sigorta eksperli" dolandırıcılık çetesiBESKonut Poliçelerine Dikkat2023 Yılı MTV Zammı2023 Yılı trafik Cezaları Belli OlduArtık Aegon yok Viennalife var!Şubelik mi yoksa Acnete Açmak mı?Kesmece Sigorta29 Ekim Cuhmuriyet Bayramımız Kutlu Olsun2022/27 Sayılı Devam Eden İşler GenelgesiHepiyi Sigorta Anlaşmalı ServislerHepiyi Sigorta UyarıyorTrafik Sigortası Fiyatlarına ZamYabancılarda BES Nasıl Olur?Hepiyi Sigorta HoşgeldinSigobi Nedir?Ejento Web Ekranı GirişiBalonfest 2022 Etkinlik ProgramıSfs Ekranları Giriş Sorunu2022 Yılı Trafik Cezaları Trafik Sigortaları ZamlandıRayport YenilendiArex Sigorta anlaşmalı Servis BaşvurusuEn Faydalı Bağlantılar

Sigortalı ve Sigortacı arasında köprü/Kütüphane görevi gören SİGOBİ (Sigorta Bilgi Bankası) Sektörün güncel gelişmelerini, duyuru ve ilanları, tebligat, yönerge ve kanunları, güncellenen her türlü bilgiyi sizlere ulaştırıyor.

Haberler Kısmında, Sektörün son haberlerini

Asistan Kısmında, İhtiyacınız olan tüm eklenti, program ve bilgileri

Sigorta Çeşitleri kısmında, Trafik sigortasından Sağlık sigortalarına, düğün sigortasından, yeşil kart sigortalarına kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

İletişim formu ile her türlü soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz.

Makale / Blog mantığı ile ilerleyen Sigobi, her içeriği kaynağı ile doğrulanmış bilgiler olarak size ulaştırır.