Sigobi-Ai Yapay Zeka Destekli Sigorta Hızlı Teklif Programı

44 Sigorta Şirketini Destekleyen Robot Yazılım ile Kasko ve Trafik teklifleri 1 dakikada hazır. Karekod destekli arayüz sayesinde ruhsat üzerindeki karekodu okutarak, tüm bilgilerin otomatik doldurulmasını sağlayabilir, egm sorgusu yapabilir ve tüm bilgileri teyit ettikten sonra teklif kaydı oluşturabilirsiniz.

Canlı Mutabakat ile, Şirketlerin günlük üretim raporları, Kullanıcıların Trafik ve Kasko Tekliflerini anlık olarak raporlayabilir, plaka ve teklif sorgusu yapabilirsiniz

Merkez Personeli, Şube Müdürü ve Şube Personeli gibi kullanıcı gurupları, Merkez Partaj, Şubeler Partaj, Tali partaj gibi partaj gurupları oluşturarak, ekranları ve kullanıcıları kişiselleştirebilir, istediğiniz şirketten üretim yapılmasını, istediğiniz personelin istediğiniz ekranı kullanmasını sağlayabilirsiniz.


Özellikleri

QR Kod ile Ruhsat Bilgileri Doldurma

Kasko ve Trafik Hızlı Teklif

Tüm Şirketleri Dış pencerede manuel çalışma için açma

Robot Yazılım

Teklifleri PDF veya Resim olarak Dışa aktarma (whatsapp veya mail ile gönderme)

2FA Güvenlik ile programa girişleri SMS kodu ile, Karekod ile veya IP sınırlaması ile kontrol etme

Kullanıcılara şirket sınırlama (Ak Sigrotaya giremesin, Ray'a giremesin gibi)

Kullanıcılara Branş Sınırlama (Ak Trafik Kesemesin, Türkiye Dask Kesemesin, FK zorunlu olsun gibi)

Partaj Grupları Oluşturma (1. Partaj Merkez Personel için, burada şirketlerin ... nolu kullanıcıları olsun, 2. partaj şubeler için, burada şirketlerin ... nolu kullanıcıları olsun gibi)

Profil Kişiselleştirme (profil resmi, kişiye özel tramer tanımlama gibi)

Sorgu Takip (Günlük alınan kasko ve trafik tekliflerini takip etme)

Kullanıcı takip (kullaıncının günlük, giriş çıkış sayısı, çalıştığı teklif sayılarını görme)

Teklif Takip (Verilen tekliflerin hangi kullanıcı tarafından çalışıldığını takip etme, örneğin, 01A10001 nolu plakayı kim çalışmış bulma)

SMS takip (şirket smslerini program üzerinden görebilme imkanı)

Online Teklif izleme (7/24 internet üzerinden verdiğiniz teklifleri takip edebilirsiniz) 

Otomatik Güncelleme (Program şirketlerin güncellemelerini otomatik olarak yükler)

Asistan Modülü ile, Nöbetçi Noter sorgulama, Dask adres kodu sorgulama, Poliçe Sorgulama, Hasar Dosyası, Exper ve diğer sorgulama hizmetlerine ulaşabilir, 7/24 teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.


Kurulum ve Fiyat

Kolay Kurulum

Site Üzerinden kolay indirilme ve kurulum. Kullanıcılar tek tıklama ile programı bilgisayarına kurabilir. Siz sadece Kullanıcı adı ve şifre ile yetkileri takip edersiniz.

Yapay zeka desteği ile güncellemeler, her gece otomatik yüklenir. Kritik güncellemeler gün içerisinde dakikalar içinde yüklenir.

 

Sistem Gereksinimleri

Programın çalışması için İ5 8 gb ram tavsiye edilir. en iyi performans için bu özellikler yeterlidir. i3 işlemcilerde ve 4gb ram altında da çalışabilir.

 

Fiyatlandırma

Lisans ücreti 1 defa 5000 TL

Şirket Ekleme Ücreti 500 TL x şirket sayısı

Kullanıcı Ücreti: Kullanıcı x 250 TL Aylık

Proxy kurulumu: eğer ihtiyaç duyulur ise proxy hizmeti sağlanmaktadır. 12.000 TL yıllık ücret ile statik ip ve proxy hizmeti sağlanmaktadır.

Bunların dışında bir ücret ödeyecek miyim?

SİGOBİ-AI Aylık veya Yıllık güncelleme ücreti talep etmez, Lisans ömür boyu geçerlidir. Sadece Kullanıcı ücreti ödersiniz.