SFS Ekranı giriş sorunu nasıl çözülür?

Sfs Ekranlarına giremiyor musunuz? Yeni güncelleme ile birlikte internet explorer'ın yayından kalkması üzerine şirketler SFS ekranları için güncelleme yayınladı.

Quick Sigorta ve Ray Sigorta gibi bir çok şirket SFS programı Kullanıyor. Peki şu an SFS ekranlarına giriş için hangi eklentiyi yüklemek gerekir?

aşağıdaki linkte olan uygulamayı yüklerseniz SFS Ekranlarına giriş Yapabilirsiniz. Link'e tıkladığınızda bir yönerge dosyası incektir. oradaki adımları takip ederek sfs giriş ekranı kurulumu yapabilirsiniz.

 

SFS Eklentisi Yüklemek için Tıklayınız....

İçeriğin internet explorer üzerinde açılması gerekmektedir

bilgisayarınızdan internet explorer açarak aşağıdaki yazıyı yapıştırın:

lhttps://araci.quicksigorta.com/SFS/BTIKernel/SFSDesktop.asp

 

daha sonra ekranda eklentiyi indir uyarısı gelecketir.

eklentiyi indire basıp yükleyin alt tarafta çıkan çalıştır butonuna tıklayın.

daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatarak tüm sfs ekranlarına sorunsuz giriş sağlayabilirsiniz

 

Konuyu ChatGPT'ye sorma zahmetinden kurtaralım sizi: Biz Sorduk Cevapları aşağıda.

 

quick sigorta sfs ekranlarına giremiyorum. nasıl çözülür?

ChatGPT

Üzgünüm, ancak "quick sigorta sfs ekranlarına giremiyorum" ifadesi, benimle ilgili bir bağlam veya anlam taşımamaktadır. SFS (Sigorta Filo Yönetim Sistemi) ekranlarına erişim sorunları genellikle sistemle ilgili teknik bir konudur ve çözümü, sorunun spesifik nedenine bağlı olacaktır.

Sorununuzla ilgili daha fazla ayrıntı sağlayabilir misiniz? Hangi hata mesajını alıyorsunuz veya ne tür bir sorunla karşılaşıyorsunuz? Bu şekilde, size daha doğru ve etkili bir yardımcı olabilirim.

--

çözümü sigobi.com sitesinde buldum

ChatGPT

Anladım, sorununuzu Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi'nin (SIGORTA) resmi web sitesi olan sigobi.com'da çözmeyi başardığınızı belirtiyorsunuz. Bu durumda, çözümü zaten bulmuş olduğunuz için tebrik ederim!

SIGORTA'nın web sitesi genellikle sigorta şirketleri, aracılar ve sigorta sektörüyle ilgili diğer paydaşlar için önemli bilgiler sunar. SIGORTA'nın sunduğu hizmetlere veya web sitesindeki belirli bir işleme ilişkin bir sorun yaşadıysanız, doğrudan SIGORTA'ya başvurmanız en iyisidir. Onlar size daha doğru ve spesifik yardım sağlayabilirler.

Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bana bildirin. Yardımcı olmaktan mutluluk duyarım!