Segem Sınavı Denemeleri Burada

Segem Sınavlarına Hazırlık 


Sigortacılık Yeterlilik Belgesi SEGEM sınavları için hazırlık yapmanızı kolaylaştıracak kendinizi deneyebileceğiniz sınav ve denemeler hazır.

Aşağıdaki linklerden segem denemelerini online olarak çözebilirsiniz. 

Herhangi bir üyelik veya ücret yok!

Sigobi / OneAkademi ortaklığı ile hazırlanan bu denemeler ile SEGEM sınavlarına hazırlık sürecinde ihtiyacınız olan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Çok Yakında Eğitim videoları ile desteklenecek olan içerikler, tüm kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulmuştur.


Aşağıdaki Kutucuklarda 4 farklı deneme sınavı mevcuttur. Soruları ve Cevapları online olarak görebilir dilerseniz tekrar tekrar çözüp bilginizi tazeleyebilirsiniz. Hizmet tamamen ücretsizdir. herhangi bir üyelik veya ödeme gerektirmez.

Segem Sınavlarına hazırlanan adaylara başarılar dileriz.


Segem Deneme Sınavı 1 İçin Tıklayınız...

Segem Deneme Sınava 2 İçin Tıklayınız...

Segem Deneme Sınavı 3 İçin Tıklayınız...

Segem Deneme Sınavı 4 İçin Tıklayınız...

Yorum bulunamadı !

Yorum yap

Eğer gravatar hesabınız var ise avatarınız burada görünecektir.

Sigortacılık Eğitim Merkezi

Sigorta sektörüne yönelik mesleki nitelik taşıyan eğitim ve sınav organizasyonlarının tek bir çatı altında yürütülmesi amacıyla kurulmuştur.

Türk Sigortacılık Sektörünün eğitim ve sınav ihtiyaçlarının eşgüdümünün sağlanması görevini üstlenen Sigortacılık Eğitim Merkezi, ülkemiz sigortacılık sektörü insan kaynaklarının kalitesini yükseltmek ve sigortacılıkla ilgili önemli gelişmelerin eğitim faaliyetlerine yansımasını sağlayarak Türk Sigortacılık Sektörü’nün hizmet ve eğitim kalitesini üst düzeye taşımayı hedeflemektedir.

Sayfamızda Segem hakkında tüm sorularınızın cevaplarını, sınav tarihlerini, deneme sınavları ve sınav sonuçlarını bulabilirsiniz

 

 

Eğitim ve Sınevlar Takvimi:

Sigortacılık Eğitimleri ve SInav Takvimleri için bu bölümü takipte kalın.

2023 Yılı Teknik Personel Sınavı Takvimi 

2023 Yılı Aktüerlik Sınavı 

2023 Yılı Experlik Sınavı 

2023 Yılı Brokerlik Sınavı 

Online segem eğitimleri, segem teknik personel eğitimleri, segem sınavı, başvurusu, hazırlık ve bütün sorularınızın cevapları Sigorta Bilgi Bankası'nda