Sağlık Sigortaları

Kaynak kodunuzu buraya ekleyin

Sağlık Sigortaları Hangileri

Sağlık Sigortası Nedir?


Sağlık sigortası, kaza ya da hastalık gibi durumlarda, poliçenizde yer alan teminatlar doğrultusunda sağlık masraflarınızın belli bir kısmını ya da tamamını karşılayan sigorta türüdür. Sağlık sigortaları sayesinde özel hastanelerde tanı, tedavi gibi uygulamalar düşük meblağlarla gerçekleştirilebilir. Hatta bazı sağlık sigortası çeşitlerinde bu işlemler için ek bir ücret ödemeniz bile gerekmez!

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

Sosyal güvenceniz olduğu için sağlık sigortalarına karşı mesafeli yaklaşabilirsiniz. Fakat sağlık sigortasının önemi düşündüğünüzden daha büyük!
Sağlık sigortaları, anlaşmalı özel hastanelerde dilediğiniz doktordan sağlık hizmeti almanızı sağlar. Normal şartlarda yüksek olan özel hastane ücretleri, sağlık sigortaları sayesinde oldukça uygun fiyatlara düşer. Bu sayede küçük ya da büyük sağlık sorunları ile karşılaştığınız durumda, sağlık giderleriniz planladığınızdan çok artış göstermez. Hem sağlığınız güvence altına alınmış olur hem de maddi olarak rahat edersiniz.

 

Sağlık Sİgortalarında Hangi Ürünler Var?

 

Modüler Sağlık Sigortası

İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçim özgürlügü sağlayan  Modüler Sağlık Sigortası ile sayısız alternatiften size ve bütçenize uygun olanları seçerek kendinize özel sağlık sigortasını oluşturabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Özel sağlık sigortasına bütçe ayıramıyorsanız ve SGK anlaşmalı hastaneleri tercih ediyorsanız; ilave ücretleri karşılayan bu avantajlı sağlık sigortasından yararlanabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası

Daha Yüksek Bütçeli ancak, tüm özel hastaneleri veya tüm operasyonları kapsayan sağlık sigortasıdır.

Yabancı Sağlık Sigortaları

Yabancıların ülkemizde ikamet edebilmesi için zorunlu olan özel sağlık sigortası.


Anlaşmalı Hastaneler için Tıklayın...

Sigorta Şirketleri Listesi için Tıklayın...

Sigortacılık Kanunu için Tıklayın...