Pay Sigorta

İnternet Sitesi

www.paysigorta.com.tr


Pay Sigorta İletişim

(0212) 347 58 31

Pay Sigorta’nın kuruluşu tamamlandı, faaliyet ruhsatı için de Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (SEDDK) başvurulacak. Şirketin Genel Müdürlüğünü ise Levent Oruç yürütecek.


Yeni, güçlü ve dinamik bir Sigorta Şirketi: PAY SİGORTA

Sigorta sektörüne yeni bir oyuncu daha katıldı. Pay Sigorta’nın kuruluşu tamamlandı, faaliyet ruhsatı için de Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (SEDDK) başvurulacak.

Pay Sigorta’nın kuruluşunu, 13 yıldır Neova Katılım Sigorta’da Genel Müdür Yardımcılığını yürüten ve 2022’nin Ocak ayında da görevinden ayrılan Levent Oruç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu.

Genel Müdürlük görevini Levent Oruç’un yürüteceği Pay Sigorta, hayat dışı sigortalar alanında faaliyet gösterecek. Şirketin yönetim kurulunda Ferhat Bakgör, Tahir Erkin Pekçetin, Fatih Büyükkarabacak, Levent Oruç ve İbrahim Hakan Muştu yer alıyor.

Firma Resmi İnternet sitesi şu an tasarım aşamasında olduğu için her türlü soru ve önerilerinizi info@paysigorta.com.tr mail adresinden iletebilirsiniz.

 

Acentelik ve Yetkili Servislik Başvurusu

Pay Sigorta tarafından henüz acentelik başvuru şartları ve yetkili servislik başvuru şartları açıklanmadı.

Yorum bulunamadı !

Yorum yap

Eğer gravatar hesabınız var ise avatarınız burada görünecektir.