Hoşgeldin Hepiyi Sigorta

"Tanıştığımıza memnun olduk. Biz Hepiyi'yiz." sloganıyla sigortacılık sektörüne merhaba diyen "Hepiyi Sigorta" ilk poliçesini üreterek sektöre hızlı bir giriş yaptı.

Köklü geçmişten doğan dijital marka!

Onursal Başkanımız Aydın Doğan’ın 1959 yılında Mecidiyeköy Vergi Dairesi’ne kaydolması ve 1961’de otomotiv alanında ilk şirketini kurması ile iş dünyasına adım atan holdingimiz, bugün birçok farklı sektördeki yatırımlarıyla fark yaratıyor ve ülke ekonomisine değer katıyor. Elektrik üretimi, akaryakıt perakendesi, sanayi & ticaret, otomotiv ticareti & pazarlama, finansman & yatırım, internet & eğlence ve gayrimenkul yatırımları sektörlerinde, yenilikçi vizyonlarıyla alanlarında öncü rol üstlenen şirketlerimize, şimdi iddialı bir yatırımla sigorta sektörü eklendi. Hepiyi Sigorta ismiyle, liderlik rekabetinde yerini alan markamız, sigorta dünyasına artı değer katmak ve dijital sigortacılık olanakları sayesinde hayatı kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirildi.

Hepiyi Sigorta, 61 yıllık tecrübesinden güç aldığı Doğan Holding’in, değer odaklı, dünyaya karşı sorumlu ve sürdürülebilir yatırım anlayışını, toplumun her kesimiyle paylaşmayı hedefliyor.

Yol Haritamız

Hedef Konumumuz:

Yenilikçi ürünlerimiz, gelişmiş teknolojik altyapımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile Türkiye’nin en değerli, en çok tercih edilen sigorta şirketi olmak.

Gidiş Yolumuz:

Adil fiyat politikamız, basitleştirilmiş süreçlerimiz, insan odaklı yaklaşım ve doğaya saygılı uygulamalarımız ile müşteri, çalışan ve hissedarlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve onlara hep iyi hissettirmek.

Sürdürülebilirlik Politikası

Yaşamı sağlıklı sürdürebilmek için, hep iyisini yapacağımıza söz veriyoruz!

İklim krizinin etkilerinin her geçen gün artması ile mevcut gidişatı tersine çevirmek ya da en azından yavaşlatabilmek için herkesin harekete geçmesi gereken bu dönemde, Hepiyi Sigorta olarak birinci günümüzden itibaren aşağıdaki maddeleri uygulayacağımıza söz verdik:

Yasal mevzuatın zorunlu tuttuğu haller dışında, hem kendi iç işleyişimizde hem de müşteri ile iletişimimizde tamamen dijital yöntemleri tercih edecek, tüm süreçlerimizi “kağıt kullanmama” anlayışı üzerine kurgulayacağız.

Sera gazı etkisinin %29’u ulaşımdan kaynaklanıyor. Şirket araç filosu için kiralanan tüm araçlarda önceliği, mümkün olduğunca, hibrit ya da elektrikli araçlara vereceğiz. Ayrıca Türkiye’de gelişmekte olan hibrit/elektrikli araç pazarını cezbedici hale getirmek için özel kasko ürünü çıkartacağız.

Hepiyi Sigorta olarak kömür üretimi ile ilgili alanlarda çalışan şirketlere ve bu şirketler tarafından kullanılan araçlara, sigorta teminatı sağlamayacağız.

Şirket içi tek kullanımlık plastik kullanmayacağız. Böylelikle ürettiğimiz atığı minimize etmekle kalmayıp, şirket içi atık ayrıştırma istasyonları oluşturacağız.

Hepiyi sigorta Anlaşmalı servislerine buradan ulaşabilirsiniz

https://hepiyi.com.tr/yardim-ve-destek/hasar-surecleri