Hepiyi Sigorta Acentelik Başvurusu

Türkiye'nin Yeni Sigorta Şirketlerinden Hepiyi Sigorta'ya Acentelik Başvurusu yapmak için buraya tıklayın...


Hepiyi Sigorta Diyor ki:

"Sizi çözüm ortağımız olarak aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Çözüm ortağımız olmanız için tek yapmanız gereken formu eksiksiz doldurmak. Form gözünüzü korkutmasın, çok az zamanınızı alacak. Açılış işlemlerimizi kanunun emrettiği en az belge ile dijital olarak yapıyoruz; hatta öyle ki imza atmak için kaleme bile ihtiyacınız olmuyor. Bizde öyle teminat mektubu, değerlendirme komiteleri, uzun bekleme süreleri yok. Tek kriterimiz TOBB’a kayıtlı levha numaranızın olması. Bizim çözüm ortağımız olmak isteyen her acenteye kapımız açık.

 

Acentelik ekranlarımızı da tıpkı başvuru ekranlarımız gibi yalın ve kolay anlaşılabilir şekilde tasarladık. Amacımız, sizlere sanki aylardır Hepiyi Sigorta ekranlarında çalışıyor hissi yaşatmak.

 

Tüm çözüm ortaklarımıza ömür boyu çalışma garantisi veriyoruz. Hepiyi Sigorta olarak hiçbir çözüm ortağımıza üretim miktarı, portföy dengesizliği, kârsızlık gibi nedenlerle asla baskı yapmıyor, acenteliğini sonlandırmıyoruz. Sizinle siz istediğiniz süre boyunca çalışacağımızın sözünü veriyoruz. İnanıyoruz ki sunacağımız iyi ve kolay sistemimiz, rekabetçi fiyatlarımız ve adil gelir modelimiz, sizin satış uzmanlığınızla birleştiğinde her iki taraf için de kazançlı bir süreç oluşacak.

 

Hazırsanız formumuzu doldurmaya başlayıp, hep iyi olmaya ilk adımı atabilirsiniz. Başlamadan önce vergi levhanızın ve imza sirkülerinizin bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda kayıtlı olduğundan emin olun."

 

 


Hepiyi Sigorta Anlaşmalı Kurumlar Listesi için tıklayın...

Yorum bulunamadı !

Yorum yap

Eğer gravatar hesabınız var ise avatarınız burada görünecektir.