Gri Sigorta iletişim

Çağrı Merkezi Numarası

0850 255 0 222


Gri Sigorta Internet Sitesi İçin Tıklayın.... 

GRI Sigorta A.Ş., Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulunun 02.10.2020 tarih ve 31 Sayılı Kararına istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.

%100 Yerli Sermaye

GRI Sigorta A.Ş. 50.000.000.-TL nominal sermayeye sahip, menşei Türkiye olan %100 Yerli ve genel müdürlüğü İzmir ilinde olan ilk anonim sigorta şirketidir.

Ahmet Ertürk

Yönetim Kurulu Başkanı

1953 yılı, Aydın Pamukören doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Çiftçilik ve serbest avukatlık yapmış olup, İl Genel Meclis Üyeliği, ÖR-KOOP Nazilli ve Çevresi Örnek Hayvancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlığı, TARİŞ Pamuk Birliği Murakıp Üyeliği, Aydın’da Tarımsal Amaçlı Kalkınma Kooperatifleri Üst Birliği Başkanlığı, Ankara’da Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nda Üreticiler ve Üretici Örgütleri Temsilciliği, Pamukören Eğitim ve Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeliği görevlerinde bulunmuştur. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Aydın Milletvekili olarak da görev yapan Ahmet Ertürk, halen Hayvancılık Kooperatifi Merkez Birliği Genel Başkanı olarak görev yapmaktadır. Ertürk, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Rüstem Güngör

Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür

1965 yılı, Giresun doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Giresun ili Bulancak ilçesinde tamamlamış, 1988 yılında Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Ziraat Mühendisi olarak mezun olmuştur. Sigorta sektörüne 1990 yılında Başak Sigorta A.Ş. Ege Bölge Müdürlüğü’nde Yangın ve Tarım Sigortaları departmanında başlamıştır. 1990 – 2005 yılları arasında yaptığı görevler arasında; Türkiye Tarım Sigortaları Hasar Eksperliği, Türkiye’de ilk Don Sigortaları poliçesinin hazırlanması ve düzenlenmesi, Ege Bölgesi özel ve banka acenteleri için tarım ve yangın branşları teknik eğitimi ile pazarlama ve satış eğitimlerinin verilmesi, Ege bölge müdürlüğüne yeni acenteler tesis edilmesi, Türkiye’de ilk Beyaz Hindi Sigortası poliçesinin düzenlenmesi ve hazırlanması, Özel İzmir Yaşar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nde (YUSEM) satış ve pazarlama öğretim görevliliği, Özel İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Tarım Sigortaları eğitmenliği, Başak Sigorta Ege Bölge Müdürlüğü satış ekibi yöneticiliği, Tarım Bakanlığı Doğal Afetler Dairesi ve Tarım Bakanlığı Müsteşarlığı, Tarım Sigortaları Danışmanlığı, TBMM tarım alt komisyonunda 5363 sayılı Tarım Sigortaları Kanunu’nun hazırlanıp çıkarılması ile ilgili çalışmalar yapılması bulunmaktadır. GRI Sigorta’nın Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olan Rüstem Güngör, evli ve iki çocuk babasıdır.


Şirket Adı : GRI Sigorta A.Ş.

Şirket Adresi : Karacaoğlan Mah. 6166 Sokak No:32/1 Bornova – İZMİR

Telefon : 0 (232) 347 28 28

Vergi Dairesi : Hasan Tahsin V.D.

Vergi No : 411 074 7283

Mersis No : 0411074728300001

Ticaret Sicil No : İzmir – 207623

 

Genel Müdürlük

Karacaoğlan Mah. 6166 Sok. No:32/1
Bornova – İZMİR

 

Ad Soyad

Unvan

 E-Posta

Kemal Gezer

Güney Anadolu Bölge Müdürü – Adana 

kemal.gezer@grisigorta.com.tr

Türkay Ünal

İç Anadolu Bölge Müdürü – Ankara 

turkay.unal@grisigorta.com.tr

Nilüfer Günsür

Akdeniz Bölge Müdürü – Antalya 

nilufer.gunsur@grisigorta.com.tr

Bülent Seferoğlu

Doğu Anadolu Bölge Müdürü – Erzurum 

bulent.seferoglu@grisigorta.com.tr

Nuri Aksu

Güney Ege Bölge Müdürü – İzmir

nuri.aksu@grisigorta.com.tr

Erdal Usul

Kuzey Ege Bölge Müdürü – İzmir

erdal.usul@grisigorta.com.tr

Neslihan İşler

İstanbul Anadolu Bölge Müdürü – İstanbul

neslihan.isler@grisigorta.com.tr

Türker Ukan

İstanbul Avrupa Bölge Müdürü – İstanbul

turker.ukan@grisigorta.com.tr

Mustafa Selçuk Akkaya

Karadeniz Bölge Müdürü – Giresun

Yorum bulunamadı !

Yorum yap

Eğer gravatar hesabınız var ise avatarınız burada görünecektir.