Arex Sigorta İletişim

Arex Çağrı Merkezi 

0850 474 27 39


İnternet Sitesi

https://arexsigorta.com.tr/

Yenilikçi bakış açışı ve yüzde yüz yerli sermayeyle, 2020 yılı eylül ayında yola çıktık. Bir sigorta şirketinden fazlasını hayal ettik.

Bizim hayalimiz, güven temelinde bir yolculuk inşa etmek. Bu yolculukta hedefimiz sigortalıların ihtiyaçlarına etkin çözümler sunmak. Hızımızla zamanı iyi kullanabilirsek kendimize özgün bir yol oluşturabileceğimizi inanıyoruz. Başarımızın anahtarı formülümüz ise yol almak için hızı ve zamanı doğru kullanmak. X= V.T formülü bizim için yeni yolumuzda başarımızın anahtarı olacağına inanıyoruz.

Güçlü, sigortaya inanan, işinin uzmanı, deneyimli kadromuz ve yetkin acentelerimizle sigortaya yeni bir bakış açısı kazandırmak için çalışıyoruz. Tüm iş ortaklarımız ile güvenilir, uzun yıllar sürecek bir ticari birliktelik hedefliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini kazanmak için varız. Hızlı, çözüm odaklı, teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden bir şirket olmak için çalışıyoruz.


BİZE ULAŞIN

Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. AREX Sigorta hakkında veya sigortacılık hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan tüm sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Genel Müdürlük
0 (216) 362 00 13

 

Çağrı Merkezi
0 (850) 474 27 39


info@arexsigorta.com.tr
Kozyatağı Mahallesi, Saniye Ermutlu Sokak, Şaşmaz Plaza, NO:6/12, 34742 Kadıköy/İstanbul

Yorum bulunamadı !

Yorum yap

Eğer gravatar hesabınız var ise avatarınız burada görünecektir.